menu

Aktualności

Drogie Koleżanki i Koledzy - Absolwenci Wydziału Lekarskiego UMP Rocznik 1981!

logo 100 lat UP W tym roku obchodzimy 100-lecie akademickich studiów medycznych w Poznaniu. Każdy z nas zostawił jakąś cząstkę siebie i wszyscy możemy być dumni z tego co się dokonało na Naszej Uczelni w tych stu latach. Władze Uniwersytetu zaplanowały badzo bogaty program obchodów. Cały kalendarz imprez znajdziecie pod adresem www.ump.edu.pl/100lat. Zachęcam wszyskich do uczestnictwa w tych obchodach.

Jerzy Harasymczuk


Zwracam się z prośbą o uaktualnienie adresów mailowych, telefonów komórkowych i do odwiedzenia naszej strony internetowej: absolwenci1981-poznan-am.pl
Prosimy o powiadomienie tych koleżanek i kolegów, którzy nie byli na poprzednim spotkaniu, gdyż bardzo nam zależy, aby ta wiadomość dotarła do wszystkich.

Jerzy Harasymczuk


W tym roku mija 37 lat po otrzymaniu przez nasz Rocznik 1981 dyplomów lekarza. Wprawdzie nie jest to okrągła rocznica, ale odnoszę wrażenie, że warto napisać o tych dwóch mijających latach. Zachęcić Was, drogie Koleżanki i drodzy Koledzy, do napisania paru słów w celu podzielenia się nami swoimi przemyśleniami, opiniami czy komentarzami.
Już sama sytuacja w kraju jest tak dynamiczna, że trudno się oprzeć wrażeniu że czas biegnie szybciej niż kiedykolwiek. Przez to czasy są bardzo ciekawe i szczęśliwie może my w tym uczestniczyć. Życzę wszystkim, żeby pomimo tego zwrotnego tempa, byście nie zatracili codziennej troski o Was samych, Wasze rodziny i przyjaciół.

Jerzy Harasymczuk

  • Cały czas chcemy uzupełniać bazę adresowo-telefoniczną, zatem prosimy o przesyłanie nowych, uaktualnianie dotychczasowych danych, również tych kolegów, którzy nie mogli być na naszym spotkaniu.
  • Cały czas jest możliwość uzupełniania zdjęć z okresu studiów i obecnych prosimy je przesyłać jak poprzednio.
  • Jesteśmy otwarci również na inne propozycje, ogłoszenia, zaproszenia lub komentarze, ciekawe i ważne wydarzenia z Waszego życia.
  • Kontakt: biuro@absolwenci1981-poznan-am.pl
aktualizacja: 2019-04-27